
Õlipõleti düüsid, ES, 0.65 gal/h, 1.95 kg/h, 60 °, Solid
030F6314
0.65GAL 60ES
030F6314
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | No |
| CEN | Ei |
| Definitsioonipunkt [Kg/h] | 8.0 bar, 1.65 cSt, 790 kg/m³ |
| Definitsioonipunkt [USgal/h] | 7 bar, 3.4 cSt, 820 kg/m³ |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(a)-I6(c) |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Filtriklass [µm] | 45 |
| Filtritüüp | Paagutus |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | 0.65GAL 60ES |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 10 tükki |
| Kuju | Kooniline |
| LE tilkumisvastane ventiil | Ei |
| Material Description | Nozzle 0.65 gph 60° ES |
| Materjali tüüp | Messing |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Pakendi formaat | Tööstuspakend |
| Pritsimismuster | Solid |
| pritsimismustri märgistus | ES |
| Pritsimisnurk [°] | 60 ° |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIPi kausta nr | 128fcc57-49a6-4de2-b90b-f71eda76684c |
| SCIPi kausta tootenimi | 30 H F E - Nozzle 0.65-1.10 gph |
| Sisaldab akusid | No |
| Toote tüüp | ES |
| Tooterühm | Õlipõleti düüsid |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Võimsus [kg/h] | 1.95 kg/h |
| Võimsus [l/h] | 0.00 L/h |
| Võimsus [USgal/h] | 0.65 gal/h |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.032 Kilogram |
| Netokaal | 0.032 Kilogram |
| Volume | 0.024 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425001659 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |