
Õlipõleti releed, OBC 80 seeria, Astmete arv: 2, Tööstuspakend
057H8816
OBC 82.12 OEM, Madala pinge kaitse
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
057H8816
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| 1- või 2-astmeline | 2 |
| Astmete arv | 2 |
| CE-märgistus | Out of scope |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | No |
| ELi RoHS-vastavus | Out of scope |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Kirjeldus | OBC 82.12 OEM, Madala pinge kaitse |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 100 tükki |
| Material Description | Oil burner control 82.12 (100 PC) |
| Ohutusaeg [s] | 10 " |
| Pakendi formaat | Tööstuspakend |
| Product line | 02 |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| REACHi kandidaatainete loend | No |
| Sisaldab akusid | No |
| Süüte-eelne aeg [s] | 13 " |
| Süütejärgne aeg [s] | 15 " |
| Toitepinge [V] AC [max] | 253 V |
| Toitepinge [V] AC [min] | 195 V |
| Toitepinge [V] | 230.0 V |
| Toote tüüp | OBC 80 seeria |
| Tooterühm | Õlipõleti releed |
| Tühjenduseelne aeg [s] | 13 " |
| Tühjendusjärgne aeg [s] | 0 " |
| UL-klassifikatsioon | Out of scope |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.139 Kilogram |
| Netokaal | 0.133 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Volume | 0.768 Liter |
| EAN/UPC | 5702425235504 |