
Õlipõleti releed, OBC 80 seeria, Astmete arv: 2, Tööstuspakend
057H8803
OBC 82.11 OEM
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
057H8803
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| 1- või 2-astmeline | 2 |
| Astmete arv | 2 |
| CE-märgistus | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | No |
| ELi RoHS-vastavus | Out of scope |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Kirjeldus | OBC 82.11 OEM |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 100 tükki |
| Material Description | Oil burner control 82.11 ( 100 pcs ) |
| Ohutusaeg [s] | 10 " |
| Pakendi formaat | Tööstuspakend |
| Product line | 02 |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| REACHi kandidaatainete loend | No |
| Sisaldab akusid | No |
| Süüte-eelne aeg [s] | 6 " |
| Süütejärgne aeg [s] | 20 " |
| Toitepinge [V] AC [max] | 253 V |
| Toitepinge [V] AC [min] | 195 V |
| Toitepinge [V] | 230.0 V |
| Toote tüüp | OBC 80 seeria |
| Tooterühm | Õlipõleti releed |
| Tühjenduseelne aeg [s] | 6 " |
| Tühjendusjärgne aeg [s] | 0 " |
| UL-klassifikatsioon | No |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.145 Kilogram |
| Netokaal | 0.143 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Volume | 0.768 Liter |
| EAN/UPC | 5702425122576 |