
Õlipõleti releed, OBC 80 seeria, Astmete arv: 2, Üksikpakend
057H8705
OBC 84.10 HOOLDUS
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
057H8705
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| 1- või 2-astmeline | 2 |
| Astmete arv | 2 |
| CE-märgistus | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | No |
| ELi RoHS-vastavus | Out of scope |
| Heakskiit | CE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Kirjeldus | OBC 84.10 HOOLDUS |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 40 tükki |
| Material Description | OBC 84.10 õlipõleti relee (057H8105) |
| Ohutusaeg [s] | 5 " |
| Pakendi formaat | Üksikpakend |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | No |
| Sisaldab akusid | No |
| Süüte-eelne aeg [s] | 25 " |
| Süütejärgne aeg [s] | 2 " |
| Toitepinge [V] AC [max] | 253 V |
| Toitepinge [V] AC [min] | 195 V |
| Toitepinge [V] | 230.0 V |
| Toote tüüp | OBC 80 seeria |
| Tooterühm | Õlipõleti releed |
| Tühjenduseelne aeg [s] | 25 " |
| Tühjendusjärgne aeg [s] | 0 " |
| UL-klassifikatsioon | No |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.197 Kilogram |
| Netokaal | 0.195 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Volume | 0.983 Liter |
| EAN/UPC | 5702425123849 |