
Süüteseadmed, EBI4 LP 1P, Sekundaarne ülekoormuspinge [kV]: 12, Toitepinge [V] AC: 187 - 255, 60 VA, Korpus: Standard
052F4253
EBI4 LP 1P STD. SÜÜDE 230 V OEM
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: Süüteseadmed
Soovitatav asendamine: 052F4236
052F4253
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c)7(c)-I |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Energiatarve [VA] | 60.0 VA |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kaitstusklass primaarne | IP40 |
| Kirjeldus | EBI4 LP 1P STD. SÜÜDE 230 V OEM |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 40 tükki |
| Korpus | Standard |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Max] | 85 °C |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Min] | -25 °C |
| Material Description | Del - Ignition unit EBI4 LP1P |
| Pakendi formaat | Tööstuspakend |
| Peakaitse [A] [Min] | 10 A |
| Peamine sagedus [Hz] | 50/60 |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Peavool [A] | 0.25 A |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIPi kausta nr | 27c02f0b-4bf3-4159-b23b-0589ec23470c |
| SCIPi kausta tootenimi | Ignition unit EBI4 1P |
| Sekundaarne ühendus, lühisvool [mA] | 30 mA |
| Sekundaarne ülekoormuspinge [kV] | 12 |
| Sisaldab akusid | No |
| Toitepinge [V] AC | 230 V |
| Toitepinge [V] AC [max] | 255 V |
| Toitepinge [V] AC [min] | 187 V |
| Toote tüüp | EBI4 LP 1P |
| Tooterühm | Süüteseadmed |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Max] | 30 °C |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Min] | -10 °C |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.239 Kilogram |
| Netokaal | 0.234 Kilogram |
| Volume | 0.281 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425077876 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |