
Süüteseadmed, EBI4, Sekundaarne ülekoormuspinge [kV]: 15, Toitepinge [V] AC: 187 - 255, 60 VA, Korpus: Standard
052F4030
EBI4 STD. SÜÜDE 230 V
052F4030
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c)7(c)-I |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Energiatarve [VA] | 60.0 VA |
| Heakskiit | CEUKCAUL |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kaitstusklass primaarne | IP40 |
| Kirjeldus | EBI4 STD. SÜÜDE 230 V |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 10 tükki |
| Korpus | Standard |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Max] | 85 °C |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Min] | -25 °C |
| Material Description | EBI4 Std. SÜÜTESEADE 230 V |
| Pakendi formaat | Üksikpakend |
| Peakaitse [A] [Min] | 10 A |
| Peamine sagedus [Hz] | 50/60 |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Peavool [A] | 0.25 A |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIPi kausta nr | 9bbbc11e-e994-4b41-a315-907e4ca9cc5d |
| SCIPi kausta tootenimi | Ignition unit EBI4 |
| Sekundaarne ühendus, lühisvool [mA] | 40 mA |
| Sekundaarne ülekoormuspinge [kV] | 15 |
| Sisaldab akusid | No |
| Toitepinge [V] AC | 230 V |
| Toitepinge [V] AC [max] | 255 V |
| Toitepinge [V] AC [min] | 187 V |
| Toote tüüp | EBI4 |
| Tooterühm | Süüteseadmed |
| UL-klassifikatsioon | Yes |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Max] | 60 °C |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Min] | -10 °C |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.248 Kilogram |
| Netokaal | 0.247 Kilogram |
| Volume | 0.386 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425074981 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |