
Süüteseadmed, EBI4 HP 1P, Sekundaarne ülekoormuspinge [kV]: 12, Toitepinge [V] AC: 187 - 255, 90 VA, Korpus: Standard
052F4046
EBI 4 1P HOOLDUS # 2
052F4046
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c)7(c)-I |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Energiatarve [VA] | 90.0 VA |
| Heakskiit | CEUKCA |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kaitstusklass primaarne | IP40 |
| Kirjeldus | EBI 4 1P HOOLDUS # 2 |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 10 tükki |
| Korpus | Standard |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Max] | 85 °C |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Min] | -25 °C |
| Material Description | EBI4 Service app #2 (HP1P) |
| Pakendi formaat | Üksikpakend |
| Peakaitse [A] [Min] | 10 A |
| Peamine sagedus [Hz] | 50/60 |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Peavool [A] | 0.40 A |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIPi kausta nr | 9bbbc11e-e994-4b41-a315-907e4ca9cc5d |
| SCIPi kausta tootenimi | Ignition unit EB14 |
| Sekundaarne ühendus, lühisvool [mA] | 48 mA |
| Sekundaarne ülekoormuspinge [kV] | 12 |
| Sisaldab akusid | No |
| Toitepinge [V] AC | 230 V |
| Toitepinge [V] AC [max] | 255 V |
| Toitepinge [V] AC [min] | 187 V |
| Toote tüüp | EBI4 HP 1P |
| Tooterühm | Süüteseadmed |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Max] | 60 °C |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Min] | -10 °C |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.344 Kilogram |
| Netokaal | 0.296 Kilogram |
| Volume | 0.391 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425078149 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |