
MOOTORIKAABEL BFPM (255MM)
071N4211
MOOTORIKAABEL BFPM (255MM)
071N4211
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | No |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | MOOTORIKAABEL BFPM (255MM) |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 100 tükki |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Max] | 70 °C |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
| Material Description | Motor cable BFPM 255mm |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Pakendi formaat | Tööstuspakend |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | No |
| Sisaldab akusid | No |
| Toote tüüp | BFPM lisavarustus |
| Tooterühm | Accessories for Burner Components |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Max] | 70 °C |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.054 Kilogram |
| Netokaal | 0.053 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Volume | 0.163 Liter |
| EAN/UPC | 5702425091896 |