
BFPM KOMPLEKTNE KONTROLLER
071N4054
BFPM KOMPLEKTNE KONTROLLER
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: Põletikomponentide lisatarvikud
071N4054
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | No |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| Heakskiit | CE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | BFPM KOMPLEKTNE KONTROLLER |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 5 tükki |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Max] | 60 °C |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
| Märkused | Controller for BFPM motor pump units |
| Material Description | Complete control for MP |
| Pakendi formaat | Tööstuspakend |
| Product line | 02 |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| REACHi kandidaatainete loend | No |
| Seeria | BFPM |
| Sisaldab akusid | No |
| Toite pinge [V] [Max] | 240.0 V |
| Toite pinge [V] [Min] | 220.0 V |
| Toite ülekoormuspinge [V] [Max] | 253.0 V |
| Toite ülekoormuspinge [V] [Min] | 207.0 V |
| Toitepinge [V] | 230.0 V |
| Toote tüüp | BFPM lisavarustus |
| Tooterühm | Accessories for Burner Components |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Max] | 60 °C |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Min] | 0 °C |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.388 Kilogram |
| Netokaal | 0.32 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Volume | 2.337 Liter |
| EAN/UPC | 5702425113307 |