
BFPM KOMPLEKTNE KONTROLLER VIESSMANN
071N4052
BFPM KOMPLEKTNE KONTROLLER VIESSMANN
071N4052
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | No |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | BFPM KOMPLEKTNE KONTROLLER VIESSMANN |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 5 tükki |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Max] | 60 °C |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
| Märkused | Controller for BFPM motor pump units |
| Material Description | Complete control for MP |
| Pakendi formaat | Tööstuspakend |
| Product line | 02 |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| REACHi kandidaatainete loend | No |
| Seeria | BFPM |
| Sisaldab akusid | No |
| Toite pinge [V] [Max] | 240.0 V |
| Toite pinge [V] [Min] | 220.0 V |
| Toite ülekoormuspinge [V] [Max] | 253.0 V |
| Toite ülekoormuspinge [V] [Min] | 207.0 V |
| Toitepinge [V] | 230.0 V |
| Toote tüüp | BFPM lisavarustus |
| Tooterühm | Accessories for Burner Components |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Max] | 60 °C |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Min] | 0 °C |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.39 Kilogram |
| Netokaal | 0.389 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Volume | 2.744 Liter |
| EAN/UPC | 5702425082009 |