
HOOLDUSKOMPLEKT MÄHIS 220/240V
071N2067
HOOLDUSKOMPLEKT MÄHIS 220/240V
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: Põletikomponentide lisatarvikud
071N2067
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | No |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| Heakskiit | UL |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | HOOLDUSKOMPLEKT MÄHIS 220/240V |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 50 tükki |
| Korpuse kaitseaste | IP40 |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Max] | 80 °C |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
| Mähise pinge [V] | 220-240 |
| Mähise vool | AC |
| Mähise voolutarve [W] | 9 W |
| Material Description | Service kit coil 220/240V |
| Pakendi formaat | Tööstuspakend |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIPi kausta nr | ca2c7efc-da5b-4ebc-8e19-1649b28a0a20 |
| SCIPi kausta tootenimi | NC T85 coil service kit |
| Sisaldab akusid | No |
| Toite pinge [V] [Max] | 240.0 V |
| Toite pinge [V] [Min] | 220.0 V |
| Toite ülekoormuspinge [V] [Max] | 253.0 V |
| Toite ülekoormuspinge [V] [Min] | 207.0 V |
| Toitepinge [V] | 230.0 V |
| Toote tüüp | BFPN lisavarustus |
| Tooterühm | Accessories for Burner Components |
| UL-klassifikatsioon | Yes |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Max] | 80 °C |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
| Voolusuuna tüüp | AC |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.068 Kilogram |
| Netokaal | 0.068 Kilogram |
| Volume | 0.137 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425231636 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |