
HOOLDUSKOMPLEKT MÄHIS 110/120V
071N2066
HOOLDUSKOMPLEKT MÄHIS 110/120V
071N2066
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | No |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| Heakskiit | UL |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | HOOLDUSKOMPLEKT MÄHIS 110/120V |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 50 tükki |
| Korpuse kaitseaste | IP40 |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Max] | 80 °C |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
| Mähise pinge [V] | 110-120 |
| Mähise vool | AC |
| Mähise voolutarve [W] | 9 W |
| Material Description | Service kit coil 110/120V |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Pakendi formaat | Tööstuspakend |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIPi kausta nr | ca2c7efc-da5b-4ebc-8e19-1649b28a0a20 |
| SCIPi kausta tootenimi | NC T85 coil service kit |
| Sisaldab akusid | No |
| Toite pinge [V] [Max] | 120.0 V |
| Toite pinge [V] [Min] | 110.0 V |
| Toitepinge [V] | 115.0 V |
| Toote tüüp | BFPN lisavarustus |
| Tooterühm | Accessories for Burner Components |
| UL-klassifikatsioon | Yes |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Max] | 80 °C |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
| Voolusuuna tüüp | AC |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.076 Kilogram |
| Netokaal | 0.068 Kilogram |
| Volume | 0.125 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425231629 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |