
MÄHIS 24 V AC. OEM
071N2053
MÄHIS 24 V AC. OEM
071N2053
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | No |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | MÄHIS 24 V AC. OEM |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 50 tükki |
| Korpuse kaitseaste | IP40 |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Max] | 70 °C |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
| Mähise pinge [V] | 24 |
| Mähise vool | AC |
| Mähise voolutarve [W] | 9 W |
| Material Description | Servicekit 24Vac coil 071N0053 |
| Pakendi formaat | Tööstuspakend |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | No |
| Sisaldab akusid | No |
| Toite pinge [V] [Max] | 24.0 V |
| Toite pinge [V] [Min] | 24.0 V |
| Toite ülekoormuspinge [V] [Max] | 26.4 V |
| Toite ülekoormuspinge [V] [Min] | 21.6 V |
| Toitepinge [V] | 24.0 V |
| Toote tüüp | BFP lisavarustus |
| Tooterühm | Accessories for Burner Components |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Max] | 70 °C |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
| Voolusuuna tüüp | AC |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.068 Kilogram |
| Netokaal | 0.061 Kilogram |
| Volume | 0.062 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425080753 |
| Proposition 65 | No significant risk |