
ÜLEMINEK 32 → 54 mm koos spetsiaalse ÄÄRIKUGA
071N1059
ÜLEMINEK 32 → 54 mm koos spetsiaalse ÄÄRIKUGA
071N1059
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | No |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | ÜLEMINEK 32 → 54 mm koos spetsiaalse ÄÄRIKUGA |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 96 tükki |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Max] | 70 °C |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Material Description | Flange, reservedelssæt |
| Pakendi formaat | Multipakend |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | No |
| Sisaldab akusid | No |
| Toote tüüp | BFP lisavarustus |
| Tooterühm | Accessories for Burner Components |
| UL-klassifikatsioon | No |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.166 Kilogram |
| Netokaal | 0.165 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Volume | 0.185 Liter |
| EAN/UPC | 5702425051609 |