
1/4" ÜHENDUSTE KLAMBER
071N1055
1/4" ÜHENDUSTE KLAMBER
071N1055
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | No |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | 1/4" ÜHENDUSTE KLAMBER |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 1200 tükki |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Max] | 70 °C |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
| Material Description | BFP pistiku komplekt |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Pakendi formaat | Multipakend |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIPi kausta nr | 5c2b048a-2b2e-4d1c-871a-e3ca66f92327 |
| SCIPi kausta tootenimi | Oil pump - BFP accessories - plug |
| Sisaldab akusid | No |
| Sisukord | Pistik ja rõngastihend. |
| Toote tüüp | BFP lisavarustus |
| Tooterühm | Accessories for Burner Components |
| UL-klassifikatsioon | No |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.013 Kilogram |
| Netokaal | 0.012 Kilogram |
| Volume | 0.004 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425043413 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |