
PUUDUB MÄHIS T85 230 V AC
071N1007
PUUDUB MÄHIS T85 230 V AC
071N1007
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | No |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | PUUDUB MÄHIS T85 230 V AC |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 45 tükki |
| Korpuse kaitseaste | IP40 |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Max] | 85 °C |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
| Mähise pinge [V] | 220 - 230 |
| Mähise vool | AC |
| Mähise voolutarve [W] | 9 W |
| Material Description | NO T85 coil service kit |
| Pakendi formaat | Multipakend |
| Product line | 02 |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIPi kausta nr | 93bb119e-e019-439a-85e0-2bc97ac34075 |
| SCIPi kausta tootenimi | NO T85 coil service kit |
| Sisaldab akusid | No |
| Toite pinge [V] [Max] | 230.0 V |
| Toite pinge [V] [Min] | 220.0 V |
| Toite ülekoormuspinge [V] [Max] | 253.0 V |
| Toite ülekoormuspinge [V] [Min] | 207.0 V |
| Toitepinge [V] | 230.0 V |
| Toote tüüp | BFP lisavarustus |
| Tooterühm | Accessories for Burner Components |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Max] | 85 °C |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
| Voolusuuna tüüp | AC |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.078 Kilogram |
| Netokaal | 0.071 Kilogram |
| Volume | 0.114 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425114175 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |