
1/8" KORK P JA V AVADE JAOKS.
071N0604
1/8" KORK P JA V AVADE JAOKS.
071N0604
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | No |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | 1/8" KORK P JA V AVADE JAOKS. |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 10 tükki |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Max] | 70 °C |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
| Material Description | 1/8" KORK P JA V AVADE JAOKS |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Pakendi formaat | Multipakend |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIPi kausta nr | 48b7a994-98d1-4d23-8d83-c0e2d7f2a063 |
| SCIPi kausta tootenimi | Service kit multi Plug w oring |
| Sisaldab akusid | No |
| Sisukord | Pistik ja rõngastihend. |
| Toote tüüp | BFP lisavarustus |
| Tooterühm | Accessories for Burner Components |
| UL-klassifikatsioon | No |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.008 Kilogram |
| Netokaal | 0.007 Kilogram |
| Volume | 0.013 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425030581 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |