
MÄHIS 110/120 V AC.
071N0061
MÄHIS 110/120 V AC.
071N0061
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | No |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | MÄHIS 110/120 V AC. |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 45 tükki |
| Korpuse kaitseaste | IP40 |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Max] | 70 °C |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
| Mähise pinge [V] | 110-120 |
| Mähise vool | AC |
| Mähise voolutarve [W] | 9 W |
| Material Description | NC mähise komplekt BFP 110/120 V |
| Pakendi formaat | Multipakend |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | No |
| Sisaldab akusid | No |
| Sisukord | Mähis, mutter ja seib. |
| Toite pinge [V] [Max] | 120.0 V |
| Toite pinge [V] [Min] | 110.0 V |
| Toite ülekoormuspinge [V] [Max] | 127.2 V |
| Toite ülekoormuspinge [V] [Min] | 104.4 V |
| Toitepinge [V] | 115.0 V |
| Toote tüüp | BFP lisavarustus |
| Tooterühm | Accessories for Burner Components |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Max] | 80 °C |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Min] | -10 °C |
| Voolusuuna tüüp | AC |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.072 Kilogram |
| Netokaal | 0.067 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Volume | 0.205 Liter |
| EAN/UPC | 5702425015458 |