
NC HOOLDUSVENTIIL 24 V DC JAOKS
071N0007
NC HOOLDUSVENTIIL 24 V DC JAOKS
071N0007
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c) |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | NC HOOLDUSVENTIIL 24 V DC JAOKS |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 10 tükki |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Max] | 70 °C |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
| Material Description | Ventiil DC |
| Pakendi formaat | Multipakend |
| Product line | 02 |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIPi kausta nr | d195b1ba-929e-46f0-b554-f122ce15e0e5 |
| SCIPi kausta tootenimi | Service kit for BFA - BFPC - BFP |
| Sisaldab akusid | No |
| Sisukord | Ventiil, mutter ja seib. |
| Täiturmootori tüüp | NC (Normally Closed – tavaolekus suletud) |
| Toote tüüp | BFP lisavarustus |
| Tooterühm | Accessories for Burner Components |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Max] | 80 °C |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Min] | -10 °C |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.027 Kilogram |
| Netokaal | 0.026 Kilogram |
| Volume | 0.06 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425061011 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |