
NC VENTIILI KAABEL, 350 mm
071G2238
NC VENTIILI KAABEL, 350 mm
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: Põletikomponentide lisatarvikud
071G2238
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | No |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| Heakskiit | CE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | NC VENTIILI KAABEL, 350 mm |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 100 tükki |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Max] | 70 °C |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Material Description | Del - Cable for BFP 350mm |
| Pakendi formaat | Multipakend |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | No |
| Sisaldab akusid | No |
| Toote tüüp | BFP lisavarustus |
| Tooterühm | Accessories for Burner Components |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Max] | 80 °C |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Min] | -10 °C |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.03 Kilogram |
| Netokaal | 0.029 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Volume | 0.063 Liter |
| EAN/UPC | 5702425054594 |