
NC VENTIILI KAABEL, 385 mm
071G2224
NC VENTIILI KAABEL, 385 mm
071G2224
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | No |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| Heakskiit | CE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | NC VENTIILI KAABEL, 385 mm |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 100 tükki |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Max] | 70 °C |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Material Description | Cable for BFP 385mm |
| Pakendi formaat | Multipakend |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | No |
| Sisaldab akusid | No |
| Toote tüüp | BFP lisavarustus |
| Tooterühm | Accessories for Burner Components |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Max] | 80 °C |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Min] | -10 °C |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.035 Kilogram |
| Netokaal | 0.033 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Volume | 0.13 Liter |
| EAN/UPC | 5702425054556 |