
NO VENTIILI KAABEL, 500 mm
071G2201
NO VENTIILI KAABEL, 500 mm
071G2201
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | No |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | NO VENTIILI KAABEL, 500 mm |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 100 tükki |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Max] | 70 °C |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
| Material Description | Kaabel BFP 500 MM |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Pakendi formaat | Multipakend |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | No |
| Sisaldab akusid | No |
| Toote tüüp | BFP lisavarustus |
| Tooterühm | Accessories for Burner Components |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Max] | 80 °C |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Min] | -10 °C |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.04 Kilogram |
| Netokaal | 0.039 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Volume | 0.09 Liter |
| EAN/UPC | 5702425054525 |