
NC VENTIILI KAABEL, 280 mm OEM
071G0202
NC VENTIILI KAABEL, 280 mm OEM
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: Põletikomponentide lisatarvikud
071G0202
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | No |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | NC VENTIILI KAABEL, 280 mm OEM |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 200 tükki |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Max] | 70 °C |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
| Material Description | Cable for BFP 280 mm |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Pakendi formaat | Tööstuspakend |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | No |
| Sisaldab akusid | No |
| Toote tüüp | BFP lisavarustus |
| Tooterühm | Accessories for Burner Components |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Max] | 80 °C |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Min] | -10 °C |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.026 Kilogram |
| Netokaal | 0.023 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Volume | 0.112 Liter |
| EAN/UPC | 5702425007835 |