
ÜLEMINEK 32 → 54 mm KOOS BFPH ÄÄRIKUGA
071B0012
ÜLEMINEK 32 → 54 mm KOOS BFPH ÄÄRIKUGA
071B0012
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | No |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | ÜLEMINEK 32 → 54 mm KOOS BFPH ÄÄRIKUGA |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 96 tükki |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Max] | 70 °C |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
| Material Description | Screws and Bush |
| Pakendi formaat | Multipakend |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIPi kausta nr | 392e4abd-87f0-4215-8bec-154146582d4b |
| SCIPi kausta tootenimi | Screws and Bush |
| Sisaldab akusid | No |
| Sisukord | Kruvid, üleminek ja äärik. |
| Toote tüüp | BFP lisavarustus |
| Tooterühm | Accessories for Burner Components |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Max] | 80 °C |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Min] | -10 °C |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.168 Kilogram |
| Netokaal | 0.167 Kilogram |
| Volume | 0.2 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425000744 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |