
ÜLEMINEK 32 → 54 mm
071B0011
ÜLEMINEK 32 → 54 mm
071B0011
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | No |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | ÜLEMINEK 32 → 54 mm |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 20 tükki |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Max] | 70 °C |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
| Material Description | Screws and Bush |
| Pakendi formaat | Tööstuspakend |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIPi kausta nr | 5d6050da-2e35-4d19-b7b6-b81fd7a5dab9 |
| SCIPi kausta tootenimi | Oil pump - BFP accessories - screws, bush, flange |
| Sisaldab akusid | No |
| Sisukord | Üleminek ja kruvid. |
| Toote tüüp | BFP lisavarustus |
| Tooterühm | Accessories for Burner Components |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Max] | 80 °C |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Min] | -10 °C |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.066 Kilogram |
| Netokaal | 0.065 Kilogram |
| Volume | 0.05 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425008276 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |