
KÕRGSURVE VEDRU 15-30 Bar
070-0031
KÕRGSURVE VEDRU 15-30 Bar
070-0031
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | No |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | KÕRGSURVE VEDRU 15-30 Bar |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 5 tükki |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Max] | 120 °C |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Min] | -25 °C |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Material Description | Service kit 15-30 bar regulator spring |
| Pakendi formaat | Tööstuspakend |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | No |
| Sisaldab akusid | No |
| Sisukord | Vedru |
| Toote tüüp | RS lisavarustus |
| Tooterühm | Accessories for Burner Components |
| UL-klassifikatsioon | No |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.016 Kilogram |
| Netokaal | 0.007 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Volume | 0.09 Liter |
| EAN/UPC | 5702425244407 |