
NIKELDATUD ADAPT. STD. 1/8"
030L4042
NIKELDATUD ADAPT. STD. 1/8"
030L4042
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c) |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | NIKELDATUD ADAPT. STD. 1/8" |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 12 tükki |
| Märgitud | Hago |
| Material Description | NICKEL PLATED ADAPT. STD. 1/8" |
| Pakendi formaat | Üksikpakend |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIPi kausta nr | 2e9fd0e5-f984-40e6-b473-b3be965b10e0 |
| SCIPi kausta tootenimi | NICKEL PLATED ADAPT. STD. 1/8" |
| Seadme etikett | Yes |
| Sisaldab akusid | No |
| Toote tüüp | Hago düüside lisavarustus |
| Tooterühm | Accessories for Burner Components |
| UL-klassifikatsioon | No |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.053 Kilogram |
| Netokaal | 0.039 Kilogram |
| Volume | 0.015 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424655235 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |