
Termo. käitatav veeventiil, FJVA 15, G, 1/2
003N8247
Korpuse materjal: Messing, Avamiskonfiguratsioon: Avaneb anduri temp. tõusmisel
003N8247
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Avamiskonfiguratsioon | Avaneb anduri temp. tõusmisel |
| Cv väärtus [gal/min] | 2.200 gal/min |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Diferentsiaalrõhk [bar] [Max] | 10.000 bar |
| Diferentsiaalrõhk [bar] [min] | 0.000 bar |
| Diferentsiaalrõhk [psi] [max] | 145.000 psi |
| Diferentsiaalrõhk [psi] [min] | 0.000 psi |
| ELi RoHS-vastavus | Out of scope |
| Heakskiit | EACLLC CDC TYSKPEDRoHSRoHS Hiina |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [max] | 266 °F |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [min] | -13 °F |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 10 tükki |
| Korpuse materjal | Messing |
| Kv väärtus [m³/h] | 1.900 m³/h |
| Material Description | FJVA 15 Water Reg. Valve 25-65°C M/10 |
| Möödaviik (Ø) [mm] | 1.5 mm |
| Möödaviik (Ø) [tolli] | 7/128 in |
| Pakendi formaat | Multipakend |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| SCIPi kausta nr | a698bb81-6c39-4d14-a29f-0fc686728af9 |
| SCIPi kausta tootenimi | AVTA FJVA |
| Sisaldab akusid | No |
| Sisemine/väline ühendus | Sisemine |
| Soojuskandja | Neutraalsed kandjad |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Max] | 130 °C |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Min] | -25 °C |
| Suurim töörõhk [bar] | 16.0 bar |
| Suurim töörõhk [psig] | 232 psig |
| Temperatuurivahemik [°F] [min] | 77 °F |
| Temperatuurivahemik [°C] [Max] | 65 °C |
| Temperatuurivahemik [°C] [Min] | 25 °C |
| Temperatuurivahemik [°F] [max] | 149 °F |
| Toote nimetus | Termo. käitatav veeventiil |
| Toote tüüp | FJVA 15 |
| Tooterühm | Vee reguleerventiilid |
| Ühenduse suurus [in] | 1/2 |
| Ühenduse tüüp | G |
| Ühendusstandard | ISO 228-1 |
| Vooluava suurus [mm] | 15.00 mm |
| Vooluava suuruse jaotus [tolli] | 3/5 in |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 1.34 Kilogram |
| Netokaal | 1.185 Kilogram |
| Volume | 4.082 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423079308 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |