
Termo. käitatav veeventiil, AVTA 20, NPT, 3/4
003N7100
Korpuse materjal: Messing, Avamiskonfiguratsioon: Avaneb anduri temp. tõusmisel
003N7100
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Avamiskonfiguratsioon | Avaneb anduri temp. tõusmisel |
| Cv väärtus [gal/min] | 3.900 gal/min |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferentsiaalrõhk [bar] [Max] | 10.000 bar |
| Diferentsiaalrõhk [bar] [min] | 0.000 bar |
| Diferentsiaalrõhk [psi] [max] | 145.000 psi |
| Diferentsiaalrõhk [psi] [min] | 0.000 psi |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(b)6(c) |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Heakskiit | EACLLC CDC TYSKPEDRoHSRoHS Hiina |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Hooldatav | Veeventiili varuosad |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [max] | 266 °F |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [min] | -13 °F |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 10 tükki |
| Korpuse materjal | Messing |
| Kv väärtus [m³/h] | 3.400 m³/h |
| Lisateave | Valve without sensor element |
| Material Description | AVTA 20 Water Reg. Valve W/O Elem. M/10 |
| Max rõhk andurile [bar] | 25 bar |
| Max rõhk andurile [psig] | 362.6 psig |
| Max testrõhk [bar] Pe | 25.0 bar |
| Max testrõhk [psig] | 362.6 psig |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Pakendi formaat | Multipakend |
| Pealevoolu suuna indikaator | Kõrgreljeefis ühesuunaline nool |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIPi kausta nr | a698bb81-6c39-4d14-a29f-0fc686728af9 |
| SCIPi kausta tootenimi | AVTA FJVA |
| Sisaldab akusid | No |
| Sisemine/väline ühendus | Sisemine |
| Soojuskandja | Neutraalsed kandjad |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Max] | 130 °C |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Min] | -25 °C |
| Suurim töörõhk [bar] | 16.0 bar |
| Suurim töörõhk [psig] | 232 psig |
| Toote nimetus | Termo. käitatav veeventiil |
| Toote tüüp | AVTA 20 |
| Tooterühm | Vee reguleerventiilid |
| Tootetarvikud | Üldine lisavarustusVeeventiilide lisavarustus |
| Ühenduse suurus [in] | 3/4 |
| Ühenduse tüüp | NPT |
| Ühendusstandard | ANSI/ASME B1.20.1 |
| Vooluava suurus [mm] | 20.00 mm |
| Vooluava suuruse jaotus [tolli] | 4/5 in |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 1.282 Kilogram |
| Netokaal | 0.882 Kilogram |
| Volume | 4.082 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423021956 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |