
Termo. käitatav veeventiil, AVTA 15, G, 1/2
003N1710
Korpuse materjal: Roostevaba teras, Avamiskonfiguratsioon: Avaneb anduri temp. tõusmisel, Laadimistüüp: Mass
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: AVTA, AVTA, AVTA, AVTA
003N1710
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Aduri mõõtmed (Ø x p) [mm] | 9.5 x 180 mm |
| Aduri mõõtmed (Ø x p) [tolli] | 3/8 x 7 3/32 in |
| Avamiskonfiguratsioon | Avaneb anduri temp. tõusmisel |
| Cv väärtus [gal/min] | 2.200 gal/min |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Diferentsiaalrõhk [bar] [Max] | 10.000 bar |
| Diferentsiaalrõhk [bar] [min] | 0.000 bar |
| Diferentsiaalrõhk [psi] [max] | 145.000 psi |
| Diferentsiaalrõhk [psi] [min] | 0.000 psi |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(b)6(c) |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Heakskiit | EACLLC CDC TYSKPEDRoHSRoHS Hiina |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Hooldatav | Veeventiili varuosad |
| Kapillaartoru pikkuse jaotus [tolli] | 78 3/4 in |
| Kapilllaartoru pikkus [mm] | 2000 mm |
| Kapilllaartoru tihend, sisemine/välimine | Sisemine |
| Kapilllaartoru tihend, standardne | ISO 228-1 |
| Kapilllaartoru tihendi suurus [tolli] | 1/2 |
| Kapilllaartoru tihendi tüüp | G |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [max] | 266 °F |
| Keskmine temperatuurivahemik [°F] [min] | -13 °F |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 10 tükki |
| Korpuse materjal | Roostevaba teras |
| Kv väärtus [m³/h] | 1.900 m³/h |
| Laadimistüüp | Mass |
| Material Description | AVTA 15 Water Reg. Valve 25-65°C M/10 |
| Max andur temperatuur [°C] | 90 °C |
| Max andur temperatuur [°F] | 194.0 °F |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Max rõhk andurile [bar] | 25 bar |
| Max rõhk andurile [psig] | 362.6 psig |
| Max testrõhk [bar] Pe | 25.0 bar |
| Max testrõhk [psig] | 362.6 psig |
| Pakendi formaat | Multipakend |
| Pealevoolu suuna indikaator | Kõrgreljeefis ühesuunaline nool |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIPi kausta nr | d0092edb-0ce7-409a-9808-fda08274cc60 |
| Sisaldab akusid | No |
| Sisemine/väline ühendus | Sisemine |
| Soojuskandja | Merevesi |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Max] | 130 °C |
| Soojuskandja temperatuurivahemik [°C] [Min] | -25 °C |
| Suurim töörõhk [bar] | 16.0 bar |
| Suurim töörõhk [psig] | 232 psig |
| Temperatuurivahemik [°F] [min] | 77 °F |
| Temperatuurivahemik [°C] [Max] | 65 °C |
| Temperatuurivahemik [°C] [Min] | 25 °C |
| Temperatuurivahemik [°F] [max] | 149 °F |
| Toote nimetus | Termo. käitatav veeventiil |
| Toote tüüp | AVTA 15 |
| Tooterühm | Vee reguleerventiilid |
| Tootetarvikud | Üldine lisavarustusVeeventiilide lisavarustus |
| Ühenduse suurus [in] | 1/2 |
| Ühenduse tüüp | G |
| Ühendusstandard | ISO 228-1 |
| Vooluava suurus [mm] | 15.00 mm |
| Vooluava suuruse jaotus [tolli] | 3/5 in |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 1.46 Kilogram |
| Netokaal | 1.06 Kilogram |
| Volume | 4.171 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428243438 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |