
Energimålere, Tilbehør
187F3448
Generic across portfolio
187F3448
Produktspecifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Ball valve DN32 - 5/4" for direct sensor |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diameter [mm] | 15 mm |
| Emballagemængde | 1 |
| EU RoHS-overensstemmelse | Yes with exemptions |
| For product type | Generic across portfolio |
| Kina RoHS-overensstemmelse | Yes |
| Material Description | ball valve DN32 - 5/4" for direct sensor |
| Pakkeformat | Enkeltpakke |
| Product line | 08 |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Tilbehør |
| REACH-kandidatlistens stoffer | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-dossier nr. | cc491277-b5e7-496a-9593-d0c933c348f6 |
| SCIP-dossier produktnavn | Ball valve DN32 PL35 |
| Tilbehørstype | Fittings PN25 130°C |
| Tilslutningsstørrelse | 1 1/4" |
| Tilslutningstyper | Indvendigt gevind |
| Tryk nominelt [bar] | 25 bar |
Generelle specifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bruttovægt | 1.087 Kilogram |
| Nettovægt | 0.863 Kilogram |
| Volume | 4.07 Liter |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424494186 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |