
Energimålere, Tilbehør
187F3416
SonoMeter 40 and Supercal 5
187F3416
Produktspecifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Stainless steel-pockets, 210mm f6.0 pair |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diameter [mm] | 6 mm |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS-overensstemmelse | Yes |
| EU RoHS-undtagelsesklausul | No |
| For product type | SonoMeter 40 and Supercal 5 |
| Kina RoHS-overensstemmelse | Yes |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Material Description | stainless steel-pockets,210mm f6.0 pair |
| Omfattet af WEEE | Yes |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Tilbehør |
| REACH-kandidatlistens stoffer | No |
| Tilbehørstype | Følerlomme |
Generelle specifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bruttovægt | 0.13 Kilogram |
| Nettovægt | 0.13 Kilogram |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424054328 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |