
Energimålere, Tilbehør
187F3400
Sono 3500CT
187F3400
Produktspecifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Beskrivelse | SONO3500 4-20mA module |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS-overensstemmelse | Yes |
| EU RoHS-undtagelsesklausul | No |
| For product type | Sono 3500CT |
| Kina RoHS-overensstemmelse | Yes |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Material Description | SONO3500 4-20mA module |
| Omfattet af WEEE | Yes |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Tilbehør |
| REACH-kandidatlistens stoffer | No |
Generelle specifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bruttovægt | 0.052 Kilogram |
| Nettovægt | 0.048 Kilogram |
| Volume | 1.656 Liter |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424234447 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |