
Energimålere, Tilbehør
187F3393
Supercal 5
187F3393
Produktspecifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Pulse cable PVC RVVP 2*0.3-5.9 300/300V |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| For product type | Supercal 5 |
| Kina RoHS-overensstemmelse | Yes |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Material Description | Pulse cable PVC RVVP 2*0.3-5.9 300/300V |
| Omfattet af WEEE | Yes |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Tilbehør |
Generelle specifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bruttovægt | 0.7 Kilogram |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Nettovægt | 0.7 Kilogram |