
Energimålere, Tilbehør
187F3388
SonoMeter 31
Dette produkt er udgået.
Produktet kan ikke længere købes, men du kan stadig finde information om det, herunder servicemanualer, tegninger osv.
Hvis du leder efter et lignende produkt, kan du se andre muligheder inden for samme produkttype ved at besøge produkttypesiden.: Tilbehør til energimålere
187F3388
Produktspecifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Sono31 / IF9 M-Bus, RS232 and 2X 4-20mA |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS-overensstemmelse | Yes |
| EU RoHS-undtagelsesklausul | No |
| For product type | SonoMeter 31 |
| Kina RoHS-overensstemmelse | Yes |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Material Description | Sono31 / IF9 M-Bus, RS232 and 2X 4-20mA |
| Omfattet af WEEE | Yes |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Tilbehør |
| REACH-kandidatlistens stoffer | No |
| Tilbehørstype | Calculator accessories |
Generelle specifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bruttovægt | 0.047 Kilogram |
| Nettovægt | 0.047 Kilogram |
| Volume | 0.237 Liter |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428966993 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |