
Energimålere, Tilbehør
187F3127
SonoMeter 30/31 and Infocal 9
187F3127
Produktspecifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Temperature sensor pair Pt500/f5.2 mm/3.0m MID |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS-overensstemmelse | Yes with exemptions |
| For product type | SonoMeter 30/31 and Infocal 9 |
| Kina RoHS-overensstemmelse | Out of scope |
| Material Description | Pt500/f5.2 mm/3.0m MID by Jumo |
| Omfattet af WEEE | Yes |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Tilbehør |
| REACH-kandidatlistens stoffer | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-dossier nr. | 4d3eddf7-17d1-4d26-9ae2-04f1d32c5e90 |
| SCIP-dossier produktnavn | Pt500/f5.2 mm/3.0m JUMO |
| Tilbehørstype | Temperature senors |
Generelle specifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bruttovægt | 0.172 Kilogram |
| Nettovægt | 0.17 Kilogram |
| Volume | 0.851 Liter |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428967211 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |