
Energimålere, Tilbehør
187F3123
SonoMeter 30/31 and Infocal 9
187F3123
Produktspecifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Temperature sensor pair Pt500/f6.0 mm/3.0m MID |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS-overensstemmelse | Yes with exemptions |
| For product type | SonoMeter 30/31 and Infocal 9 |
| Kina RoHS-overensstemmelse | Out of scope |
| Material Description | Pt500/f6.0mm/PL6/3m MID by Axis |
| Omfattet af WEEE | Yes |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Tilbehør |
| REACH-kandidatlistens stoffer | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-dossier nr. | b6a4e3d7-856d-4561-8902-d94265faa51e |
| SCIP-dossier produktnavn | Entrance HM accessories - Pt500 |
| Tilbehørstype | Temperature senors |
Generelle specifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bruttovægt | 0.184 Kilogram |
| Nettovægt | 0.184 Kilogram |
| Volume | 0.841 Liter |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428967174 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |