
Energimålere, Tilbehør
187F3117
SonoMeter 30
Dette produkt er udgået.
Produktet kan ikke længere købes, men du kan stadig finde information om det, herunder servicemanualer, tegninger osv.
Hvis du leder efter et lignende produkt, kan du se andre muligheder inden for samme produkttype ved at besøge produkttypesiden.: Tilbehør til energimålere
187F3117
Produktspecifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Sono30 Radio OMS 868,95 MHz module |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS-overensstemmelse | Yes |
| EU RoHS-undtagelsesklausul | No |
| For product type | SonoMeter 30 |
| Kina RoHS-overensstemmelse | Out of scope |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Material Description | Sono30 Radio OMS 868,95 MHz module |
| Omfattet af WEEE | Yes |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Tilbehør |
| REACH-kandidatlistens stoffer | No |
| Tilbehørstype | Calculator accessories |
Generelle specifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bruttovægt | 0.024 Kilogram |
| Nettovægt | 0.024 Kilogram |
| Volume | 0.231 Liter |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428967150 |
| Proposition 65 | No significant risk |