
Energimålere, Tilbehør
187F3114
SonoMeter 30
Dette produkt er udgået.
Produktet kan ikke længere købes, men du kan stadig finde information om det, herunder servicemanualer, tegninger osv.
Hvis du leder efter et lignende produkt, kan du se andre muligheder inden for samme produkttype ved at besøge produkttypesiden.: Tilbehør til energimålere
187F3114
Produktspecifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Sono30 Main unit 230V AC |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS-overensstemmelse | Yes |
| EU RoHS-undtagelsesklausul | No |
| For product type | SonoMeter 30 |
| Kina RoHS-overensstemmelse | Out of scope |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Material Description | Sono30 Main unit 230V AC |
| Omfattet af WEEE | Yes |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Tilbehør |
| REACH-kandidatlistens stoffer | No |
| Tilbehørstype | Calculator accessories |
Generelle specifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bruttovægt | 0.162 Kilogram |
| Nettovægt | 0.16 Kilogram |
| Volume | 0.865 Liter |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428967129 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |