
Energimålere, Tilbehør
187F2970
SonoMeter 40
187F2970
Produktspecifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Sono40 Battery 3.6V DC A-cell |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS-overensstemmelse | Yes |
| EU RoHS-undtagelsesklausul | No |
| For product type | SonoMeter 40 |
| Kina RoHS-overensstemmelse | Out of scope |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Material Description | Sono40 Battery 3.6V DC A-cell |
| Omfattet af WEEE | Yes |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Tilbehør |
| REACH-kandidatlistens stoffer | No |
Generelle specifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bruttovægt | 0.036 Kilogram |
| Nettovægt | 0.023 Kilogram |
| Volume | 0.25 Liter |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424659394 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |