
Energimålere, Tilbehør, kugleventil DN15 - 1/2" til direkte føler, 1stk
187F0593
Generic across portfolio
187F0593
Produktspecifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Beskrivelse | kugleventil DN15 - 1/2" til direkte føler, 1stk |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diameter [mm] | 15 mm |
| Emballagemængde | 1 |
| For product type | Generic across portfolio |
| Kina RoHS-overensstemmelse | Out of scope |
| Material Description | ball valve DN15 - 1/2" for direct sensor |
| Pakkeformat | Enkeltpakke |
| Product line | 08 |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Tilbehør |
| REACH-kandidatlistens stoffer | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-dossier nr. | e7fac0f7-242d-4106-ac23-837fcfbde52a |
| SCIP-dossier produktnavn | ACC. and Service Kits HM - ball valve DN15 |
| Tilbehørstype | Fittings PN25 130°C |
| Tilslutningsstørrelse | 1/2" |
| Tilslutningstyper | Indvendigt gevind |
| Tryk nominelt [bar] | 25 bar |
Generelle specifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bruttovægt | 0.215 Kilogram |
| Nettovægt | 0.202 Kilogram |
| Volume | 0.33 Liter |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104069012 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |