
Energimålere, Tilbehør, kugleventil DN25 - 1" til direkte føler, 1stk
187F0591
Generic across portfolio
187F0591
Produktspecifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Beskrivelse | kugleventil DN25 - 1" til direkte føler, 1stk |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diameter [mm] | 25 mm |
| Emballagemængde | 1 |
| For product type | Generic across portfolio |
| Kina RoHS-overensstemmelse | Out of scope |
| Material Description | Ball valve DN25 - 1" for direct sensor |
| Pakkeformat | Enkeltpakke |
| Product line | 08 |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Tilbehør |
| REACH-kandidatlistens stoffer | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-dossier nr. | b596b62d-6618-4c6c-844d-f8fcb6a55db6 |
| SCIP-dossier produktnavn | ACC. and Service Kits HM - ball valve DN15-25 |
| Tilbehørstype | Fittings PN25 130°C |
| Tilslutningsstørrelse | 1" |
| Tilslutningstyper | Indvendigt gevind |
| Tryk nominelt [bar] | 25 bar |
Generelle specifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bruttovægt | 0.464 Kilogram |
| Nettovægt | 0.45 Kilogram |
| Volume | 0.527 Liter |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104069036 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |