
Energimålere, Tilbehør, Messinginstallationssæt til temperaturfølere, 20 stk.
087G6078
Generic across portfolio
087G6078
Produktspecifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Messinginstallationssæt til temperaturfølere, 20 stk. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Emballagemængde | 20 |
| EU RoHS-overensstemmelse | Yes with exemptions |
| For product type | Generic across portfolio |
| Kina RoHS-overensstemmelse | Yes |
| Material Description | Brass installation set for sensors 20pc |
| Omfattet af WEEE | Yes |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Pakkeformat | Industripakke |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Tilbehør |
| REACH-kandidatlistens stoffer | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-dossier nr. | 8e98483d-dac4-424f-a1aa-010b4bd9cd9a |
| SCIP-dossier produktnavn | Brass installation set for sensors 20pc |
| Tilbehørstype | Fittings PN25 130°C |
| Tryk nominelt [bar] | 25 bar |
Generelle specifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bruttovægt | 0.021 Kilogram |
| Nettovægt | 0.016 Kilogram |
| Volume | 0.028 Liter |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104051536 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |