
Energimålere, Tilbehør, Plastinstallationssæt til temperaturfølere, 20 stk.
087G6077
Generic across portfolio
Anbefalet udskiftning: 087G6078
087G6077
Produktspecifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Plastinstallationssæt til temperaturfølere, 20 stk. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Emballagemængde | 20 |
| EU RoHS-overensstemmelse | Yes |
| EU RoHS-undtagelsesklausul | No |
| For product type | Generic across portfolio |
| Kina RoHS-overensstemmelse | Yes |
| Material Description | Plastic installation set for sensors |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Omfattet af WEEE | Yes |
| Pakkeformat | Industripakke |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Tilbehør |
| REACH-kandidatlistens stoffer | No |
| Tilbehørstype | Fittings PN16 95°C |
| Tryk nominelt [bar] | 25 bar |
Generelle specifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bruttovægt | 0.011 Kilogram |
| Nettovægt | 0.006 Kilogram |
| Volume | 0.06 Liter |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104051529 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |