
Energimålere, Tilbehør, Adapter til montering af direkte føler R1/2" M10x1
087G6075
Generic across portfolio
087G6075
Produktspecifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Adapter til montering af direkte føler R1/2" M10x1 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diameter [mm] | 15 mm |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Emballagemængde | 1 |
| EU RoHS-overensstemmelse | Yes with exemptions |
| For product type | Generic across portfolio |
| Kina RoHS-overensstemmelse | Yes |
| Material Description | "Adapter mounting direct sensor R1/2""M1 |
| Omfattet af WEEE | Yes |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Pakkeformat | Enkeltpakke |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Tilbehør |
| REACH-kandidatlistens stoffer | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-dossier nr. | c78d851c-938f-442b-90a5-1f714e091220 |
| SCIP-dossier produktnavn | Adapter mounting sensor |
| Tilslutningsstørrelse | R 1/2M 10 x 1 |
| Tilslutningstyper | Gevind |
| Tryk nominelt [bar] | 25 bar |
Generelle specifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bruttovægt | 0.058 Kilogram |
| Nettovægt | 0.04 Kilogram |
| Volume | 0.008 Liter |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104051512 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |