
Energimålere, Tilbehør, skruesæt 120°C - R1" x G5/4B
087G6073
Generic across portfolio
087G6073
Produktspecifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Beskrivelse | skruesæt 120°C - R1" x G5/4B |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diameter [mm] | 32 mm |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Emballagemængde | 2 |
| EU RoHS-overensstemmelse | Yes with exemptions |
| For product type | Generic across portfolio |
| Kina RoHS-overensstemmelse | Yes |
| Material Description | "screwing set 120°C - R1"" x G5/4B" |
| Omfattet af WEEE | Yes |
| Pakkeformat | Enkeltpakke |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Tilbehør |
| REACH-kandidatlistens stoffer | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-dossier nr. | f94a8610-7c2e-409d-b7dc-b26c5fc310be |
| SCIP-dossier produktnavn | Entrance HM accessories - screwing set 120°C |
| Tilbehørstype | Fittings PN25 130°C |
| Tilslutningsstørrelse | R 1 x G 5/4 B |
| Tilslutningstyper | Gevind |
| Tryk nominelt [bar] | 16 bar |
Generelle specifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bruttovægt | 0.438 Kilogram |
| Nettovægt | 0.407 Kilogram |
| Volume | 0.347 Liter |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104061368 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |