
Energimålere, Tilbehør, rustfrit stål-lommer, 85mm
087G6064
Generic across portfolio
087G6064
Produktspecifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Beskrivelse | rustfrit stål-lommer, 85mm |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Emballagemængde | 1 |
| EU RoHS-overensstemmelse | Yes with exemptions |
| For product type | Generic across portfolio |
| Godkendelsesstandard | MID DE-10-MI004-PTB003 |
| Kina RoHS-overensstemmelse | Yes |
| Material Description | Stainless steel-pockets, 85mm f6.0 pair |
| Omfattet af WEEE | Yes |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Pakkeformat | Enkeltpakke |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produktstatus | XP |
| Produkttype | Tilbehør |
| REACH-kandidatlistens stoffer | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-dossier nr. | 5d5afed3-6257-43ae-9f20-da6bf3889d96 |
| SCIP-dossier produktnavn | stainless steel-pockets |
| Tilbehørstype | Fittings PN25 130°C |
Generelle specifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bruttovægt | 0.258 Kilogram |
| Nettovægt | 0.17 Kilogram |
| Volume | 0.09 Liter |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104051468 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |