
Energimålere, Tilbehør, messinglommer, 35 mm,
087G6053
Generic across portfolio
087G6053
Produktspecifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Beskrivelse | messinglommer, 35 mm, |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Emballagemængde | 1 |
| For product type | Generic across portfolio |
| Godkendelsesstandard | MID DE-10-MI004-PTB003 |
| Kina RoHS-overensstemmelse | Out of scope |
| Material Description | brass-pockets, 35 mm, f5.2 pair |
| Omfattet af WEEE | Yes |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Pakkeformat | Enkeltpakke |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Tilbehør |
| REACH-kandidatlistens stoffer | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-dossier nr. | 48eb4c9b-599d-4df5-bcc1-5dd0beb1cf1c |
| SCIP-dossier produktnavn | Entrance HM accessories - brass pockets f5.2 pair |
| Tilbehørstype | Fittings PN25 130°C |
Generelle specifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bruttovægt | 0.169 Kilogram |
| Nettovægt | 0.16 Kilogram |
| Volume | 0.405 Liter |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104061047 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |