
Energimålere, Tilbehør
014U1943
SonoSelect and Safe
014U1943
Produktspecifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Beskrivelse | T-fitting DN32: G1¼",G½",G1¼" PN25 130°C |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS-overensstemmelse | Yes with exemptions |
| For product type | SonoSelect and Safe |
| Kina RoHS-overensstemmelse | Yes |
| Material Description | T-fitting DN32: G1¼",G½",G1¼" PN25 13 |
| Omfattet af WEEE | Yes |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Tilbehør |
| REACH-kandidatlistens stoffer | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-dossier nr. | d65620a9-5a4b-4835-a45c-de77a3234509 |
| SCIP-dossier produktnavn | T-fitting DN 20-32 |
| Tilbehørstype | Fittings PN25 130°C |
| Tilslutningstyper | Gevind |
Generelle specifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bruttovægt | 0.264 Kilogram |
| Nettovægt | 0.264 Kilogram |
| Volume | 0.211 Liter |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425192654 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |