
Energimålere, Tilbehør
014U1936
Generic across portfolio
014U1936
Produktspecifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Tailpiece connection set DN15 G3/4"-R1/2" PN16 95°C |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS-overensstemmelse | Yes with exemptions |
| For product type | Generic across portfolio |
| Kina RoHS-overensstemmelse | Yes |
| Material Description | Tail Piece DN15, G3/4"-R1/2", PN16 |
| Omfattet af WEEE | Yes |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Energimålere |
| Produkttype | Tilbehør |
| REACH-kandidatlistens stoffer | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-dossier nr. | 42a36e5a-4a1b-4341-9033-a10ad5dd31dc |
| SCIP-dossier produktnavn | Household HM accessories - Tail Piece (DN15 - 25) |
| Tilbehørstype | Fittings PN16 95°C |
| Tilslutningstyper | Gevind |
Generelle specifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bruttovægt | 0.182 Kilogram |
| Nettovægt | 0.182 Kilogram |
| Volume | 0.108 Liter |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428520195 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |